Formy płatności

Przelew na konto bankowe

Forma płatności dla Klientów preferujących samodzielne logowanie do banku internetowego, wizytę w placówce banku lub na poczcie. Po zarezerwowaniu zamówionego towaru, otrzymujesz mailem numer rachunku bankowego, na który należy przelać właściwą kwotę. Z chwilą zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym zamówienie jest przekazywane do magazynu w celu przygotowania wysyłki.

 

Szybki przelew online 

Forma płatności elektronicznej obsługiwana przez Płatności Shoper, która uwzględnia m.in.
-płatność przez Twój Bank
-BLIK
-płatność kartą: Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro

 

PayPo

Usługa PayPo to metoda płatności, która pozwoli Ci kupować produkty w sklepie internetowym i płacić za nie do 30 dni później.

Jedną z przewag Usługi PayPo jest możliwość rozłożenia zakupów na raty. Każda Twoja płatność to osobna umowa która jednak nie obciąża Twojej historii kredytowej jak w przypadku innych firm pożyczkowych lub banków.

PayPo jest wpisane do Rejestru Małych Instytucji Płatniczych oraz Rejestru Instytucji Pożyczkowych. PayPo działa już w ponad 1000 sklepach online oraz dostarcza usługę Allegro Zapłać Później dla użytkowników platformy Allegro.

 

Google Pay

Wygodna metoda płatności. Wybierasz Google Pay na liście, finalizujesz zamówienie, dokonujesz płatności już po przeniesieniu na stronę Blue Media.

 

baner płatności

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl